Voorjaarscompetitie Senioren 2018

Hieronder de teamindelingen voor de voorjaarscompetitie 2018. Kijk hier voor de wedstrijden, uitslagen en standen:

KNLTB voorjaar Landelijk 2018

KNLTB voorjaar Noordwest 2018

 

TC Zandvoort is bij de KNLTB terug te vinden met de volgende parameters:

  • KNLTB Regio = Noordwest
  • KNLTB Dictrict = IJmond (IJM)
  • KNLTB verenigingsnummer = 30106

 

Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend (IJM) Deelnemers
1e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 1

Ada Mol (V, 11828668)
Myriam Klopper (V, 14702126)
Danielle Schelvis (V, 16648544)
Julia Chutanova (V, 27187977)

 

Dames 17+ Dinsdag Ochtend (IJM-NHN) Deelnemers
2e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 1

Evaline van Ee (V, 25772910)
Astrid van der Zwaan (V, 14171198)
Talitha Dullaert (V, 28179366)
Barbara Weenink (V, 29401496)
Maria Freiria (V, 16565061)
Daphne Booker (V, 28132130)

 

Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (IJM) Deelnemers
1e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 1

Judith Booms (V, 31048269)
Jennie Kamies (V, 15765326)
Julia Chutanova (V, 27187977)
Liesbeth van der Veen (V, 30941393)

2e klasse afdeling 2 - ZANDVOORT 2

Nicole Schaepman (V, 14197987)
Henriette Grannetia (V, 11559608)
Ingrid Kok (V, 12026123)
Jannie de Vries (V, 12038202)
Joke Schut (V, 10336001)
Marleen Gerrits (V, 12461008)

2e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 3

Karin de Graaf (V, 11516712)
Lieske Klercq (V, 15155803)
Tineke Stapel (V, 26571838)
Paula Alders (V, 29376548)
Astrid Kramps (V, 30941350)
Aline van Kordelaar (V, 15995003)

3e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 4

Vanessa Raspoort (V, 20757670)
Sandra Verstraten (V, 28988086)
Jet de Jong (V, 30490464)
Roos Miedema-de Goede (V, 23499435)
Claartje Dessing (V, 28892674)
Paola Raspoort (V, 19151284)
Nynke Dethmers (V, 31395880)

3e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 5

Sally Boyden (V, 29399068)
Natascha Breedveld (V, 30134455)
Petra van Draanen (V, 21543089)
Arlette Postuma (V, 30754305)

 

Heren dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) Deelnemers
2e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 1

Ben Schelvis (M, 16648552)
Steven Sterk (M, 13022237)
Coert Polman (M, 28878914)
Cees van Marsbergen (M, 28114655)
Jan Gerrits (M, 10375090)
Frank Weenink (M, 29401518)

2e klasse afdeling 2 - ZANDVOORT 2

Paul Klarenbeek (M, 21264562)
Alex de Wijs (M, 22414789)
Chris Nouveau (M, 20935293)
Harold van Haren (M, 16495845)
Coos Dümpel (M, 12571423)
Johan Molenaar (M, 21469342)
Ivo Nijenhuis (M, 29925061)
Rob Loos (M, 20422954)

 

Heren 17+ Zaterdag Deelnemers
Hoofdklasse afdeling 1 - ZANDVOORT 1

Milan Landman (M, 12490121)
Bart Hoonhout (M, 12533319)
Joery Goede (M, 11800674)
Steffan Kok (M, 12039055)
Jorn van der Veer (M, 16374266)

3e klasse afdeling 10 - ZANDVOORT 2

Ronald de Zoete (M, 11491167)
Dirk-Jan Bos (M, 17270960)
Roeland Mesland (M, 11620102)
Paul van Geuns (M, 11690909)
Eric van der Maten (M, 26676982)
Ronald Krijger (M, 11200081)

4e klasse afdeling 9 - ZANDVOORT 3

Max Passtoors (M, 19251572)
Coen Pranger (M, 11950544)
Marc Riemersma (M, 15020967)
Rene Watzema (M, 15485919)
Jan Peter Hebly (M, 19697465)

6e klasse afdeling 5 - ZANDVOORT 4

Marcel Paap (M, 31710964)
Michel van Marm (M, 31710956)
Barry Paap (M, 31029469)
Jordy Joacim (M, 22597662)
Eric van Diemen (M, 31545440)
Gerard van Diemen (M, 31413218)
Ferry Nanai (M, 31230253)
Patrick Haak (M, 21853487)

 

Dames 17+ Zaterdag Deelnemers
Hoofdklasse afdeling 2 - ZANDVOORT 1

Gosia Kok (V, 19512201)
Eveline Greve (V, 11164417)
Barbara Barend (V, 11164786)
Mariëlle Schouten-Elenbaas (V, 11458941)
Madelon Polman (V, 16982894)

1e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 2

Renée Igel (V, 10323317)
Jacqueline Visbeen (V, 17932300)
Kim Bos (V, 10335722)
Monique Duijff (V, 17683831)

2e klasse afdeling 1- ZANDVOORT 3

Nicole Goedel (V, 28751752)
Jacqueline van Deursen (V, 12751383)
Denise Paap (V, 13782606)
Evaline Coenen (V, 26676974)
Claudia Plantinga (V, 18074553)

 

Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) Deelnemers
3e klasse afdeling 8 - ZANDVOORT 1

Gert Scheffer (M, 10337229)
Maup Schreuder (M, 12034193)
Marcel Jansen (M, 21440050)
Jennie Kamies (V, 15765326)
Betty Koene (V, 16887107)
Jeanette Schreuder (V, 16887077)

 

Gemengd 17+ Zaterdag Deelnemers
Hoofdklasse afdeling 1 - ZANDVOORT 1

Sandy Wenderhold (V, 11247819)
Laurette Knaap (V, 12819344)
Edgar Schmidt (M, 10337253)
Bernard Jonkman (M, 11364912)

3e klasse afdeling 6 - ZANDVOORT 2

Femke Stobbelaar (V, 11838744)
Miriam van Wijnen (V, 12541877)
Jules van de Boel (M, 24992356)
Joachim Nauta (M, 12292826)

4e klasse afdeling 7 - ZANDVOORT 3

Linda Koper (V, 20311788)
Wendy van Straten (V, 20197519)
Mariëlle Peet (V, 20311796)
Dennis Beck (M, 31427944)
Barth Alvenaar (M, 10335471)

6e klasse afdeling 7 - ZANDVOORT 4

Nicole Mackay (V, 16558448)
Nicole Schaepman (V, 14197987)
Mirjam Verdonk (V, 19711948)
Romy Mackay (V, 21264570)
James Higgins (M, 19711921)
Klaas Oosterveld (M, 18774482)
Busink (M, 19562691)
Jurren Kroon (M, 21663351)

 

Gemengd zondag Deelnemers
Eredivisie afdeling 1 - ZANDVOORT 1

lesley kerkhove
danielle harmsen
quirine lemoine
cindy burger
scott griekspoor
yannick mertens
tallon griekspoor
kevin griekspoor

1e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 2

charlotte v/d meij
aniek van rossum
madelief hageman
joris bodin
mark logger
stijn pel

1e klasse afdeling 3 - ZANDVOORT 3

anna brinkman
maud van gorkom
bente spee
roland stuurman
jesse den hartog 
zachary eisinga
niels hoefsloot

1e klasse afdeling 2 - ZANDVOORT 4

nicky van bakel
andrea v/d hurk
melissa boyden
koen heupers 
jesse de jager
colin de heer

2e klasse afdeling 1 - ZANDVOORT 5

amber maatman
gigi sy a foek
etienne bijsterveld
duco v/d veer

3e klasse afdeling 7 - ZANDVOORT 6

mimi israel
danique v/d burgh
ginelle richardson
wouter van leuven
p.p. israel

5e klasse afdeling 7 - ZANDVOORT 7

julia brouwer
sabine de boer
carmen voogd
tim jansen
tijn burghout

 

Dames zondag Deelnemers
3e klasse afdeling 5 - ZANDVOORT 1

michelle lenselink
tess hesselman
mik houtenbos
sanni klaassen
noelle vos

 

Heren zondag Deelnemers
3e klasse afdeling 3 - ZANDVOORT 1

marijn van der eem
mees brinkmann
dirk ottevanger
lex van zalingen

4e klasse afdeling 7 - ZANDVOORT 2

quentin van draanen
flip hanekroot
alexander vreeman
joost hanekroot
jazzley schulte

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

023-5737577

Tennispark de Glee

Kennemerweg 79
2042 XT Zandvoort
Nederland