Greenberg Nielsen Hoofdsponsor TC Zandvoort

23 december 2022


Beste TC Zandvoort-leden,

TC Zandvoort hoofdsponsor: Greenberg Nielsen.

Bouke van der Weide, oprichter van Greenberg Nielsen is voor 2023 en 2024 een overeenkomst met TC Zandvoort aangegaan waarin zowel onze vereniging als onze spelers in de eredivisie zich verzekerd weten van substantiële financiële ondersteuning.

Op deze plek spreken wij onze dank uit aan Greenberg Nielsen voor deze support. Bouke van der Weide is sinds 2020 lid van TC Zandvoort, een groot tennisliefhebber met een groot hart voor onze club. Greenberg Nielsen, Career Control en Young Professionals Group (alle drie actief in de detachering en bemiddeling van financiële professionals) zullen als sponsor zichtbaar zijn op de club.

Greenberg Nielsen neemt met deze overeenkomst het hoofdsponsorschap over van Lexence Advocaten & Notarissen. TC Zandvoort dankt Luc Habets en Wouter Helder voor hun ondersteuning de afgelopen jaren. Ook zonder hoofdsponsorschap mogen jullie nog in lengte van jaren komen tennissen op onze mooie club. Zolang jullie je contributie gewoon betalen natuurlijk:-)!

Als dank ontving Lexence onlangs twee door Tallon Griekspoor gesigneerde tennisshirts.

Met vriendeljke groet, veel plezier dit jaar!

TC Zandvoort Bestuur en Sponsorcommissie

PS: tot zaterdag 25 maart bij de seizoensopening!

Nieuwscategorieën