Indeling competitieteams

 

ZA / DI / DO COMPETITIE   2019        
             
Team 1 Heren Zaterdag Steffan Kok Joery Goede   Team 2 Heren Zaterdag Ronald de Zoete Paul van Geuns
Topklasse Ben Spee Bart Hoornhout   2e klasse Dirk Jan Bos Eric van der Maten
  Patrick Wever       Roeland Mesland Sander van Gelder
          Roupert Muller Ronald Krijger
             
Team 3 Heren Zaterdag Max Passtoors Marc Riemersma   Team 4 Heren Zaterdag Marcel Paap Eric van Diermen
2e klasse Coen Pranger Rene Watzema   5e klasse Michel van Marm Jordy Joacim
  Lex van Zalingen          
             
             
Team 1 Heren Dubbel Ben Schelvis Steven Sterk   Team 2 Herendubbel Paul Klarenbeek Coos Dumpel
3e klasse Jan Gerrits Cees van Marsbergen   3e klasse Cardo van der Lee Alex de Wijs
Zaterdag Willem Koene Frank Weenink   Zaterdag Ivo Nijenhuis Johan Molenaar
          Chris Nouveau  
             
Team 3 Herendubbel Gerard Vleut Tim Keuter   Team 1 Dames Dinsdag Daphne Booker Maria Freiria
3e klasse Michael van Doorn Enrico Graber   2e klasse Astrid van der Zwaan Ysanne Guldenaar
Zaterdag         Vonny Djamal  
             
             
Team 1 DamesDubbel Dinsdag Ada Mol Lianne van Dijk   Team 1 Damesdubbel Donderdag Judith Booms Liesbeth van der Veen
Hoofdklasse Myriam Klopper Danielle Schelvis   Hoofdklasse Liselotte Habets-Booms Jennie Kamies
          Julia Chukanova  
             
             
Team 2 Damesdubbel Donderdag Henriette Graneta Nicole Schaepman   Team 3 Damesdubbel Donderdag Karin de Graaf Tineke Stapel
2e klasse Marjanne Brouwer Martie Gerus-Ruige   3e klasse Lieske Klercq Astrid Kramps
  Janny de Vries Joke Schut     Paula Alders Aline van Kordelaar
             
             
Team 4 Damesdubbel Donderdag Vanessa Raspoort Roos Miedema-de Goede   Team 5 Damesdubbel Donderdag Amanda van der Klaauw Simone Kok
3e klasse Sander Verstraten Paola Raspoort   3e klasse Lynn Vilanova Florentine van der Schruck
  Antoinette van der Laan Jet de Jong     Stephanie van Amerongen Caroline Dorrestijn
          Eva Lindner  
             
Team 1 Dames 17+ Zaterdag Gosia Kok Sharon Troostwijk   Team 2 Dames 17+ Zaterdag Renee Igel Kim Bos
Topklasse Barbara Barend Madelon Polman   Hoofdklasse Denis van Pelt Monique Duijff
  Sacha Theeboom Marijke van Gorkum     Thessa Bervoets Jacqueline Visbeen
  Marielle Schouten-Elenbaas Eveline Greve        
             
Team 3 Dames 17+ Zaterdag Nicole Goedel Jacqueline van Deursen   Team 1 Gemengd 17+ Zaterdag Edgar Schmidt Laurette van der Knaap
1e klasse Evaline Coenen Inki Somsen-de Boer   Topklasse Sandy Wenderhold Duco van der Veer
    Brigitte Senft     Bernard Jonkman  
             
             
Team 2 Gemengd 17+ Zaterdag Femke Stobbelaar Lianne van Dijk   Team 3 Gemengd 17+ Zaterdag Marielle Peet Patrick de Vries
2e klasse Joachim Nauta Steven van Guilik   3e klasse Dennis Beck Barth Alvenaar
  Jules van de Boel Sabine de Boer     Linda Koper Marjolein van Buuren
  Paul Ridder Jody van Buuren        
             
Team 4 Gemengd 17+ Zaterdag James Higgins Hanne Gerritsen   Team 1 GD 17+ Zaterdag Gert Scheffer Marcel Jansen
4e klasse Arlette Postuma Mirjam Verdonk   3e klasse Betty Koene Maup Schreuder
  Niels Busink Klaas Oosterveld     Jennies Kamies  
             
             
Team 1 [email protected] competitie Peter Walter Heleen Fellinger   Team 1 [email protected] competitie Chantal Mesman Sandra van Benthem
1e klasse Kristel de Zoete-Bax Stefan Balogh de Galantha   2e klasse Luciene Paap Eric van Diemen
Donderdagavond Hanne Gerritsen Nynke Dethmers   Donderdagavond Marcel Paap  
  Paul Fellinger