↑ Terug naar Bestuur & Organisatie

Vrijwilligers uit verleden

Aanmelden als vrijwilliger

Voorzitters

Tom Maintz, Gijs Sterrenburg, Noud Weijers, Eg Poster, Jur van der Lip, Cees Giebels, Leo van Lent, Jan Eisema, Kick Nusink, Jules Smidt, Henk Abma, Jan Brandse en Dhr. de Hartog Rouppe vdr Voort

 

Penningmeesters

Edgar Schmidt, Huub van Leuven, Mario Franssen, Albert van Kouwen, Fred Gelderblom, E. Vriesema, J. de Haas, Wout Bakker, H.M. Cladwell, Joop Claassen, Dago de Leeuw, Frans Blom en Ben Berrier

 

Secretarissen

Saskia Jansen, Reneé Igel, Lianne van Dijk, Vera Bruggeman, Barth Alvenaar, Trudie van Toornburg, Ria Winnubst, Martin Pöttker, Noud Weijers, Alice Gerritsma en F. Penaat

 

Jeugdcommissie voorzitters

Martin van Galen, Evaline Coenen, Danielle Schelvis, Tessa Bervoets, Jaqueline Visbeen, Joyce Kroezen, Madeleine van den Hurk, Hanny Zwemmer, Riet Nelis, Elly Hendrikse, Wil Jesserum, Mw. E. de Groot, Tilly Boddaert, Henriette Groenestein en Mej. B de Beer

 

Technische commissie voorzitters

Rob Loos, Raoul Snijders, Johan Molenaar, Albert van Kouwen, Edgar Schmidt (Jr), Casper Willems, Barth Alvenaar, Ton Bavinck, Gerard van den Bogeart, Ben Gerritsma, Edgar Schmidt (Sr), Aart Lenselink, Ted Acda, B. Wijnands, Jur van der Lip en P. Hennis

 

Parkcommissarissen

Dick van den Brink, Bert Lenselink, Ton Ariesen, Peter Kok, Jan Kalf, A. Klinkenbijl, Albert Willemse, Gerard van der Toorn, Jaap Zwemmer en W. Manot

 

Recreantencommissie

Nicole Schaepman, Femke Stobbelaar, Danielle Schelvis, Lianne van Dijk, Petra Janssen, Nicole Macay en Wim Mendel

 

Redactie Gravelnieuws

Wendy Landesbergen, Tom Geusebroek, Peter Duijn, Hans Paap, Wim Mendel en Barth Alvenaar

 

Webmasters

Albert van Kouwen, Wendy Landesbergen en Norman Scheffer

 

Voorzitters Open toernooi

Dick Suijk, Hans Schmidt, Raoul Snijders, Lilian Meeuwsen, Mike van Dord, Albert van Kouwen, Edgar Schmidt, Ton Bavinck, A. Klinkenbijl en Albert Willemse

 

Voorzitters Damescommissie

Joke Jochems, Nicole Schaepman, Ada Mol, Maria Dijkman, Jannie de Vries en H. Crabbendam

 

Kascontrole commissie

Barth Alvenaar, Eric van der Maten, Noud Weijers, Sander Retra, Fred Longaroux, Cees Homoet, Sander Retra, Paul Koote, Jan Borst, Nanfred Bakels, Vice Voorzitters Dick van den Brink, Albert van Kouwen, Bert Lenselink, Ton Bavinck, Rita de Jong, Gerard vdr Toorn, Alice Gerritsm,a F.M. Smits en Jaap Methorst

Pachters

Harro Hoejenbos, John de Kluijver, Esther en Harro Hoejenbos, Annette Boogerd, Erik Führhop en Annette Boogerd, Richard en Nancy Stoete, Wim Mendel, Annete Boogerd, Heer en Mevrouw van de Raadt Boudewijn en Yvonne van Duivenbode, Heer en Mevrouw Paap, Matie Gerard en Ineke Leo en Ankie Beeren

 

Groundsman

Aart Griekspoor, Ruut Swart, Erik Führhop, Richard Stoete, Frithjof Hosselet, Andre van Wilgenburg en Hr. van de Raadt

 

Trainers

Andrea van den Hurk, Hans Schmidt, Dick Suijk, Steffan Kok, Marjet Doncker, Ralph Berkel, Paul van Geuns, Wim Brandse en Janny Hogenkamp

 

Ledenadministrateurs

Saskia Jansen, Marion van Dord, Barth Alvenaar, Trudy van Toornburg, Noor van de Boogaard en Alice Gerritsma